Sale!

Fustane Kremi – Blu me Motive

Original price was: 5,000 L.Current price is: 3,500 L.

Gjatesija: 140-142 cm
Me Astare dhe Rrip(mund te hiqet)
Modelja 168 cm
Kujdes: Lahet me 30°C pa e shtrydhur

SKU: N/A Categories: , Tag: